Heyah na abonament

 

O Heyah


Sieć Heyah należąca do większego operatora T-Mobile od zawsze kojarzyła nam się z ofertą dla osób, które sporadycznie korzystają z telefonu i które interesują bardzo niskie opłaty. Obecna oferta pokazuje, że sieć celuje w klienta wymagającego, który szuka nielimitowanych usług zachowując przy tym swoje niskie ceny.

 
Do dyspozycji mamy cztery warianty cenowe w dwóch wersjach: z telefonem lub bez, co daje łącznie osiem wariantów cenowych do wyboru. W związku z tym każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Największą zaletą aktualnej oferty jest fakt, że nie związujemy się z operatorem umową czasową. W każdej chwili możemy ją zerwać z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Daje nam to maksymalną wolność w korzystaniu z usług i pozwala spać spokojnie.

Już za niecałe trzydzieści złotych miesięcznie możemy wykonywać połączenia bez limitu do wszystkich sieci w kraju, a dopłata kolejnych pięciu złotych sprawia, że cena SMS spada z czternastu groszy do bardzo atrakcyjnych „zero złotych”. Nawet w tych pakietach skierowanych bardziej dla osób dzwoniących niż surfujących mamy do dyspozycji kolejno 1 i 2 gigabajty Internetu. Nawet jak na dzisiejsze standardy pozwoli nam to na przeglądanie ulubionych stron internetowych i sporadyczne odwiedzanie portali takich jak YouTube .

Kolejne dwie opcje: L i XL skierowane są dla osób często buszujących w sieci. Za czterdzieści złotych miesięcznie oprócz nielimitowanych rozmów do wszystkich, nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów, otrzymamy aż trzy gigabajty Internetu oraz nielimitowany dostęp do najpopularniejszych aplikacji Facebook i WhatsApp. Jeżeli to wciąż dla nas mało to dorzucając kolejne 10 złotych uzyskujemy kolejne dwa gigabajty na miesiąc, co łącznie sumuje się do potężnych pięciu giga.

Heyah na abonament z telefonem na jasnych zasadach

Dla największej wygody i oszczędności warto wybrać ofertę abonamentową z telefonem. Już na etapie wyboru interesującej nas oferty otrzymujemy jasną informację odnośnie wysokości dopłaty i łącznej kwoty do zapłaty. Szybka weryfikacja na znanym portalu do porównywania cen pokazuje, że telefony sprzedawane są po bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładem może być bardzo popularny model Huawei P8 Lite LTE, za którego w znanym niemieckim elektro markecie zapłacimy bagatela osiemset złotych. Wybierając ten model wraz z abonamentem Heyah zapłacimy za niego 29 złotych miesięcznie w 24 równych ratach. Prosta matematyka sumuje tą kwotę do 697 złotych, co daje ponad sto złotych oszczędności na sprzęcie.

Nie musimy się również bać, że przez kredytowanie telefonu stracimy możliwość zerwania umowy w dowolnym momencie. Oferta jasno mówi, że w przypadku wypowiedzenia umowy na usługi komunikacyjne, możemy w dalszym ciągu spłacać telefon w miesięcznych ratach lub dokonać jednorazowej płatności na rzecz zamknięcia kredytu.