Internet w Heyah

 

Duży pakiet internetowy dla użytkowników sieci Heyah


Zarówno klienci korzystający z oferty abonamentowej jak i użytkownicy telefonów na kartę mogą cieszyć się dużymi pakietami dostępu do Internetu. Nawet za dziesięć złotych miesięcznie możemy swobodnie korzystać z aplikacji internetowych, przeglądarki i nawigacji, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe. Następnym krokiem dla Heyah może być tylko Internet bez limitu. To tylko kwestia czasu.

 

Operator z czerwoną łapką od samego początku kojarzony jest z budżetową ofertą prepaid – czyli na comiesięczne doładowania. Obecnie mamy do czynienia z czterema pakietami do wyboru, z których najdroższy mimo swoich wielu korzyści jest tani jak barszcz, ponieważ nie zapłacimy za niego więcej jak trzydzieści złotych miesięcznie. Podstawowy wariant dla najmniej wymagających zakłada miesięczną opłatę w wysokości 9,99 złotych, w ramach których przez miesiąc mamy dostęp do 1 GB Internetu.

Aby aktywować taryfę Smart S wpisujemy w telefonie *140*800#. Według strony internetowej operatora bestsellerem w tym momencie jest Smart M w ramach którego za jedyne 14,99 zł cieszymy się dwugigowym pakietem i w gratisie otrzymujemy nielimitowany pakiet SMS i MMS. Smart M aktywujemy za pośrednictwem telefonu wpisując *140*810#.

Smart L to oferta przygotowana dla osób bardziej wymagających. W ramach opłaty w wysokości 19,99 mamy tutaj mamy do czynienia z pakietem 3GB, a oprócz darmowych SMS-ów i MMS-ów otrzymujemy nielimitowany dostęp do Facebooka i WhatsApp. Wszystko znajdziemy pod *104*802#. Opłacając kolejne 10zł w ramach Smart XL otrzymamy dodatkowe 2GB. Aktywuj pod numerem *140*803#.

Zestaw pakietów dla użytkowników telefonów na abonament jest analogiczny do opcji prepaid opisanej wyżej. Umowę z operatorem podpisujemy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia co jest dużym atutem i sprawia, że podobnie jak w ofercie przedpłaconej nie interesują nas długoterminowe zobowiązania.

Umowa abonamentowa przeznaczona jest dla osób, które dużo dzwonią. Już w taryfie Smart S z opłatą miesięczną 29,99zł otrzymujemy 1GB Internetu, oraz nielimitowane rozmowy. Ten sam zestaw w prepaid będzie nas kosztował 10 złotych więcej.

Za 34,99zł podwajamy pakiet i oprócz rozmów, mamy teraz nielimitowane SMS-y i MMS-y. Dopłacając 5 złotych otrzymujemy kolejny gigabajt danych do wykorzystania, a oprócz tego podobnie jak w bliźniaczej ofercie na kartę otrzymujemy nielimitowany dostęp do aplikacji Facebook i Whats App.

Dla osób o największych wymaganiach jest taryfa abonamentowa Smart XL. W ramach której otrzymujemy aż 5GB miesięcznie, oraz nielimitowane SMS-y, MMS-y, rozmowy do wszystkich i aplikacje Facebook i WhatsApp.

Podsumowując, każdy użytkownik Internetu mobilnego znajdzie ofertę idealnie skrojoną do jego potrzeb. Mając do dyspozycji osiem kombinacji w przedziale od dziesięciu do pięćdziesięciu złotych miesięcznie zawsze dobierzemy sobie to co interesuje nas najbardziej.