Cennik Heyah

Operator spod znaku czerwonej łapki przedstawił ofertę prepaid, w której otrzymujemy gwarancję zawsze ważnego konta, oraz że nigdy nie zapłacimy więcej niż 29,99 złotych za rozmowy do wszystkich sieci. Przyjrzyjmy się ofercie Heyah na kartę.

Gwarancja MAX 29,99 zł

Flagowym produktem promującym nową ofertę Heyah na kartę jest gwarancja maksymalnej opłaty za rozmowy do wszystkich sieci wynosząca 29,99 złotych. Przy stawce 29 groszy za minutę rozmowy oznacza to, że każda wydzwoniona przez nas minuta powyżej 103 minut jest darmowa.

Taryfa Smart na kartę

Operator przygotował dla nas cztery warianty prepaid oznaczone kolejno literkami S, M, L, oraz XL. Oprócz tego przygotował zestaw dodatkowych usług, które pozwalają na lepsze dostosowanie oferty do naszych wymagań.

Smart S kosztuje nas jedynie 9,99 zł na miesiąc. W ramach najmniejszego dostępnego pakietu otrzymujemy 1 gigabajt Internetu do wykorzystania. Aktywujemy go wpisując w telefonie kod *140*800#.

Smart M jest obecnie najlepiej sprzedającą się taryfą. Za 14,99 złotych miesięcznie otrzymujemy dwa gigabajty Internetu, oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y. Taryfę aktywujemy po wstukaniu do telefonu kodu *140*801#.

Trzy gigabajty miesięcznego dostępu do internetu, darmowe SMS-y i MMS-y, oraz nielimitowany dostęp do najpopularniejszych aplikacji społecznościowych otrzymamy decydując się na taryfę Smart L. Aktywacja kosztuje 19,99 i wymaga podania kodu *140*902#.

Podając kod *140*803# korzystamy z taryfy Smart XL. Jest ona identyczna do oferty Smart L z tą różnicą, że mamy dostęp aż do pięciu gigabajtów internetu. Cała zabawa kosztuje nas 29,99 złotych na miesiąc.

Obniżanie kosztów poprzez dodatkowe usługi

Mamy wolną rękę w kwestii modyfikacji posiadanego pakietu.  Najciekawsze usługi proponowane przez Heyah to:

Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne. Za 24,99zł miesięcznie możemy wykonywać dowolną ilość połączeń zarówno na telefony komórkowe do wszystkich sieci, jak i na wszystkie telefony stacjonarne. Usługa ważna jest 30 dni od momentu potwierdzenia aktywacji. Kod to  *140*250#.

60 minut do wszystkich sieci, oraz 30 minut do wszystkich sieci. Usługa podobna do tej opisywanej wyżej, jednak przeznaczona do osób, które dzwonią mniej i chcą zaoszczędzić. Za 60 minut do wszystkich zapłacimy 10zł na 30 dni. Za 30 minut połowę mniej, czyli 5 złotych. Kody aktywacyjne to kolejno *100*841# dla sześćdziesięciu minut i 100*842# dla trzydziestu.

Smart społeczność to nielimitowany dostęp do popularnych aplikacji Facebook i WhatsApp. Za darmo dostępna jest w taryfach Smart L i Smart XL. Pozostali użytkownicy mogą ją aktywować wpisując 140*795#. Koszt usługi to 4,99zł na miesiąc.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]