Co tydzień przygotowujemy dla Was raport z oferty wszystkich operatorów sieci komórkowych. W tym artykule przyjrzeliśmy się ofercie operatora spod znaku czerwonej łapki – sieć Heyah.

Super loteria i super nagrody

Użytkownicy sieci Heyah, T-Mobile i Tu Biedronka mogą brać udział w Super loterii. Do wygrania jest ponad sto tysięcy nagród. W głównej puli znajdują się cztery samochody BMW Serii3, czterdzieści telewizorów Samsung, dwieście czterdzieści tabletów Lenovo YOGA Tab 3 Pro LTE, dwieście smartfonów Samsung Galaxy S6, sześćset smartfonów HTC Desire 825, sto dwadzieścia zegarków Samsung Gear S3. Dodatkowo można wygrać nielimitowane rozmowy i SMS-y, pakiety internetu i rok ważności konta.

Aby wziąć udział należy zarejestrować numer na kartę i zgłosić udział wysyłając SMS o treści ZGODA na numer 8060. Każde pięć złotych wydane na doładowanie telefonu to jeden los. Im więcej losów tym większa szansa na wygraną.

Rejestracja numeru przez internet

Mając kartę w sieci Heyah możesz ją zarejestrować bez wychodzenia z domu. Wejdź na stronę operatora, wypełnij formularz online, a na wskazany adres kurier dostarczy przesyłkę. Potwierdź swoje dane w czasie spotkania z kurierem i tyle. W zamian otrzymaj bonusy za rejestrację. Nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci na trzydzieści dni, dziesięć gigabajtów internetu przez rok co miesiąc. Dla rejestrujących numer online Heyah przygotował dodatkowy bonus – wydłużenie ważności konta na trzysta sześćdziesiąt pięć dni. Aby aktywować ofertę należy wysłać SMS-a o treści TAK na 80575.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]