Heyah Mix

Operator sieci komórkowej Heyah przygotował ofertę dla osób preferujących comiesięczne doładowania zamiast abonamentu. Mamy do dyspozycji cztery taryfy Smart, spośród których możemy wybrać ofertę idealną dla naszych potrzeb.

Dostępne taryfy

W ramach obecnej oferty proponowanej nam przez sieć z czerwoną łapką mamy do dyspozycji cztery warianty – S, M, L i XL. Najprostszą taryfą jest Smart S. Za 9,99 złotych miesięcznie mamy dostęp do jednego gigabajta pakietu internetowego.  Aktywacja pod numerem *140#900#

W taryfie Smart M powiększamy pakiet internetowy do 2GB i otrzymujemy nielimitowany zestaw SMS i MMS do wykorzystania. Aktywuj pod numerem *140*801#

Wybierając opcję Smart L otrzymujemy co miesiąc 3 gigabajty pakietu internetowego, a oprócz darmowych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich, otrzymujemy nielimitowany dostęp do aplikacji WhatsApp i Facebook. Miesięczna opłata wynosi 19,99 złotych, a numer aktywacyjny to *140*802#.

Najwyższy poziom oferty stanowi Smart XL. Oferta zbliżona jest do taryfy Smart L z jedyną różnicą w postaci powiększonego pakietu internetowego. Za 29,99 złotych co miesiąc otrzymamy pięć gigabajtów do wykorzystania. Usługę aktywujemy kodem *104*803#.

Obniżaj koszty z dodatkowymi usługami

W każdym pakiecie otrzymujemy Gwarancję MAX. W ramach tej promocji otrzymujemy zapewnienie, że w skali miesiąca nigdy nie zapłacisz więcej niż 29,99 złotych za rozmowy do wszystkich. Każda wydzwoniona minuta powyżej 103 minut jest darmowa.

Operator przygotował kilka dodatkowych usług, które pozwolą lepiej dopasować ofertę do swoich potrzeb. Za niecałe 25 złotych możemy aktywować nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne. Bonus aktywujemy za pomocą kodu *140*250#  i jest ważny przez kolejne trzydzieści dni od momentu potwierdzenia aktywacji.

Jeżeli dzwonimy mniej możemy skorzystać z oferty 60 minut do wszystkich sieci. Opłata miesięczna to jedyne dziesięć złotych. Jeżeli to wciąż za dużo, możemy zamówić opcję z 30 minutami. Kody aktywacyjne to kolejno *100*841# dla 60 minut i *100*842# dla 30 minut.

W taryfach S i M możemy aktywować Smart społeczność i cieszyć się udogodnieniem oferowanym w wyższych opcjach L i XL. Mowa tutaj o nielimitowanym dostępie do najpopularniejszych aplikacji społecznościowych Facebook i WhatsApp. Przyjemność ta kosztować nas będzie 4,99 złotych co 30 dni. Aktywujemy ją wpisując w telefonie kod  *140*795#.

W przypadku wyjazdu za granicę, do państw Unii Europejskiej aktywujemy usługę Wszędzie Rozmawiaj. Za 9 złotych otrzymujemy pakiet 30 minut do do wykorzystania na połączenia wychodzące i przychodzące, SMS-y lub MMS-y. Kod aktywacyjny to *100*871#.

Niezależnie od stanu naszego portfela i potrzeb Heyah zawsze ma dla nas idealnie dopasowaną ofertę. Podstawowe taryfy w każdej chwili możemy modyfikować wybierając dodatkowe usługi. Oznacza to, że oferta proponowana przez Heyah jest elastyczna. Ze spokojem sumienia możemy polecić ich usługi.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]