Heyah na kartę 2021

Po latach marazmu HEYAH wraca do gry i od razu narzuca innym jej nowe reguły. Rozpoznawalna dzięki pięciopalczastej łapce wyciągniętej w geście “hej!” oraz dynamizmowi, od lat cieszy się powodzeniem wśród młodszych klientów, a także wśród osób, które nie lubią wiązać się długimi umowami, wolą coś dużo mniej zobowiązującego. HEYAH idzie więc w subskrypcje oferując swoim klientom ofertę subskrypcyjną HEYAH 01 oraz oczywiście ofertę na kartę. Czym cechuje się ta ostatnia?

Oferta na kartę HEYAH na 2021 rok

Stali i nowi klienci HEYAH mogą zaopatrzeć się w 3 opcje oferty na kartę:

– pakiet 25 zł na 30 dni, a w nim nielimitowane rozmowy ni SMSy, a także 10 GB internetu; HEYAH otwiera się na klientów z Ukrainy i chce głównie ich przyciągać ofertą na kartę, dlatego za 25 zł miesięcznie oferuje także 0,09 zł. min połączeń na Ukrainę,

– pakiet 35 zł na 30 dni, a w nim nielimitowane rozmowy i SMSy oraz 20 GB internetu; dodatkowo 2000 darmowych minut rozmów z Ukrainę,

– pakiet 45 zł na 30 dni, a w nim nielimitowane rozmowy oraz SMSy, a także 30 GB Internetu i 3000 minut rozmów z Ukrainą.

HEYAH jak żaden inny operator wychodzi z szeroką propozycją dla mieszkańców Ukrainy, dając im jeszcze dodatkowe usługi w ramach karty, a mianowicie superweekendy, kiedy to można dzwonić bez limitu do sieci Vodafone na Ukrainę. Usługa taka to koszt 9 zł, a superweekendy obowiązują od 18 w piątki do 7 rano w poniedziałki. Dodatkowo za 10 zł na 30 dni możemy sobie wybrać 1 numer, do którego będziemy dzwonić całkowicie za darmo- numer ten musi należeć także do sieci Vodafone.

W ramach oferty HEYAH na kartę dostępne są także gigapakiety internetu, które stanowią dodatkową ofertę sieci. I tak:

– za 45 zł zyskujemy 45 GB internetu na 60 dni,

– za 15 zł mamy 15 GB internetu na 30 dni.

HEYAH powrócił z przytupem i zachęca nas do rejestracji u siebie, zapraszając nas słowami “zacznij od cześć!”. Oferta kusi przeniesieniem swojego numeru do HEYAH, co można zrobić w bardzo prosty sposób- wystarczy odwiedzić jeden z salonów T-Mobile i potwierdzić swoją tożsamość oraz podpisać dokumenty, a także odebrać kartę SIM- i gotowe. Można także wypełnić formularz online dostępny na stronie HEYAH, i jak kusi operator, resztę HEYAH wykona za nas. Nowy numer można zarejestrować także przez telefon- Masz już zarejestrowany inny numer w systemie na kartę, abonamentowym lub MIX w T-Mobile? Zarejestruj przez przepisanie danych z Twojego numeru. Zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu 606 606 606. Punktami rejestracji numeru są także bardzo liczni partnerzy HEYAH, do których należą m.in: Shell, BP. Lotos, RELAY, Kolporter, ŚwiatPrasy, Poczta Polska, Żabka, Carrefour czy Auchan.

Korzystaj z NoLimit i 10GB Internetu przez pierwsze 30 dni za darmo. Wystarczy, że przeniesiesz numer i zasilisz swoje konto jednorazowo za minimum 25zł. Możemy korzystać z rozmów i SMSów zupełnie bez limitu- brzmi to bardzo dobrze!

Telefon na kartę- czy to się opłaca?

Telefony na kartę, czyli prepaid, wciąż zyskują nowych użytkowników, którzy coraz częściej rezygnują z usług abonamentowych. Dla kogo telefon na kartę będzie najlepszym rozwiązaniem? Na pewno dla osób, które nie potrzebują wielu rozbudowanych usług (np. dużych pakietów internetowych czy dostępu do platform z filmami i serialami), dla osób które chcą ograniczyć swoje wydatki i szukają oszczędności oraz dla osób, które cenią sobie swobodę i brak zobowiązań wobec jakiegokolwiek operatora. Telefon na kartę zapewnia pełną kontrolę nad kosztami – płacimy tylko tyle, ile sami sobie z góry założymy, ale rodzi też pewne obawy – co w razie, gdy nagle, w podróży czy pracy, zabraknie środków? Na szczęście możemy dziś w każdej chwili doładować swoje konto- nawet wirtualnie przez stronę www operatora lub przez swój bank.

Jeśli więc szukamy ciekawej oferty na kartę, warto zarejestrować się w HEYAH, która wróciła z nową świeżością. Żadna inna marka nie wychodzi tak bardzo naprzeciw ukraińskim klientom i jest to bardzo ciekawa i na pewno przemyślana strategia- wszak naszych sąsiadów zza Buga mamy w kraju coraz więcej, a każdy z nich potrzebuje być w stałej łaczności z rodziną w jak najlepszej cenie.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]