Heyah na kartę

Heyah oferuje swoim klientom taryfę Smart na kartę. Poza czterema pakietami S, M, L i XL oferuje dodatkowe usługi, dzięki którym każdy może dostosować ich ofertę do swoich potrzeb. Flagowym produktem jest Gwarancja MAX 29,99zł w ramach której otrzymujemy gwarancję od operatora, że nigdy nie zapłacimy więcej jak 29,99 złotych za rozmowy do wszystkich sieci.

Taryfy Smart w ofercie prepaid

Operator ze znakiem czerwonej łapki przygotował dla nas ofertę w czterech wariantach. Niezależnie od tego którą wybierzemy możemy cieszyć się gwarancją, mówiącą że nigdy nie zapłacimy więcej jak 29,99 złotych za rozmowy do wszystkich sieci. Przy stawce 29 groszy za minutę rozmowy oznacza to, że każda minuta powyżej 103 minut jest darmowa.

W podstawowym pakiecie Smart S za 9,99 złotych miesięcznie otrzymujemy jeden gigabajt Internetu do wykorzystania na surfowanie po Internecie, korzystanie z aplikacji, czy też nawigacji. Aby aktywować Smart S należy wstukać w telefon darmowy kod *140*800#.

Bestsellerem jest pakiet Smart M w ramach którego podwajamy pakiet internetowy do dwóch giga, oraz otrzymujemy dostęp do nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich. Aktywacja wymaga podania kodu *140*801#, a opłata miesięczna to tylko 14,99 złotych.

Dla fanów korzystania z Internetu poza domem przygotowano pakiet Smart L. Tutaj oprócz darmowych SMS-ów i MMS-ów i sporego pakietu danych na poziomie trzech gigabajtów otrzymujemy nielimitowany dostęp do najpopularniejszych aplikacji społecznościowych – Facebook i WhatsApp Czat. Wykupienie Smart L kosztuje 19,99 złotych, a kod, który należy wprowadzić to *140*802#.

Jeżeli liczymy na coś więcej to możemy zdecydować się na pakiet Smart w XL, który jest niemal bliźniaczy do Smart L. Oferuje jednak ogromny, pięciogigowy limit danych do wykorzystania. Aktywacja wymaga kodu *140*803# i kosztuje nas 29,99 złotych.

Dodatkowe usługi obniżające koszty

Sieć Heyah przygotowała dla nas kilka dodatkowych usług, które pozwolą nam obniżyć koszty i lepiej dopasować ofertę do swoich wymagań. Wszystkie z nich znajdziemy na stronie internetowej operatora. Najciekawsze z nich to:

Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne. Za 24,99 złotych netto możemy wykonywać darmowe połączenia do wszystkich sieci komórkowych, oraz na telefony stacjonarne. Aktywacja tej usługi wymaga wpisania bezpłatnego kodu  *140*250# i działa 30 dni od momentu potwierdzenia aktywacji przez operatora.

Smart społeczność  daje nam darmowy dostęp do aplikacji Facebook i czatu WhatsApp. Nielimitowany dostęp otrzymamy po wpisaniu *140*795#. Z naszego konta Heyah ściągnie tylko 4,99 złotych.

XX minut do wszystkich sieci. Jeżeli korzystamy z telefonu tylko sporadycznie możemy zdecydować się na wykupienie pakietu 30,60 lub 120 minut do wszystkich sieci. Koszt usługi to kolejno 5, 10 i 15 złotych. Kody aktywacyjne to:

  • 30 minut do wszystkich sieci *100*842#
  • 60 minut do wszystkich sieci *100*841#
  • 120 minut do wszystkich sieci *100*840#
Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]