Heyah Non Stop

Chyba większość ludzi zapytanych o opinię na temat sieci Heyah odpowie, że kojarzy im się z dobrą  ofertą w niskiej cenie. Obecne taryfy na abonament Heyah Non Stop z telefonem potwierdzają tą zasadę. Jeśli szukamy modnego telefonu w niskiej cenie to trafiliśmy w dziesiątkę.

Telefon za złotówkę na start

W puli smartfonów do wyboru każdy znajdzie coś dla siebie. Telefony dzielą się na trzy kategorie cenowe dopłaty do abonamentu, pierwsza rata zawsze wynosi symboliczną złotówkę. Za jedyne 15 złotych miesięcznie otrzymamy takie modele jak Alcatel Onetouch z aparatem 8 megapixeli, czy Microsoft Lumia 550 na bardzo szybkim systemie Windows 10.

Dorzucając kolejne 4 złote wybieramy spośród wydajnych modeli Huawei i LG. Najbardziej opłacalne są jednak telefonu z puli 29 złotych miesięcznie. Przy 24 równych ratach, które sumują się do przejrzystej kwoty 679 złotych otrzymujemy młodszego brata koreańskiego flagowca – Huawei P8 Lite. Telefon ten wyposażony jest  5 calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, 8 rdzeniowy procesor, aparat z matrycą 13 megapixeli i bardzo wydajny system Android 5.0 Lolipop. Według informacji z porównywarek cenowych ten sam telefon w sklepie kosztuje między siedemset pięćdziesiąt, a osiemset złotych co daje nam nawet stop złotych oszczędności i darmowe raty.

Do telefonu dobieramy abonament Heyah Smart

Cztery wersje pakietów zostały stworzone by zaspokoić potrzeby wszystkich. Zaczynamy z taryfą S, gdzie w ramach miesięcznej opłaty niecałych 30 złotych otrzymujemy możliwość wykonywania nielimitowanej ilości połączeń wychodzących do wszystkich sieci. Oprócz tego mamy do wykorzystania jeden gigabajt Internetu. Jest to wystarczająca ilość by korzystać od czasu do czasu z przeglądarki, nawigacji i różnych aplikacji. Dla fanów klasycznej komunikacji smsowej za dopłatą pięciu złotych cieszymy się nieskończonym pakietem zarówno SMS-owym jak i MMS-owym, a nasz limit danych podwaja się do 2 giga na miesiąc.

Jeżeli zależy nam na bardziej intensywnej pracy w sieci, operator przygotował dla nas dwie kolejne taryfy – kolejno L i XL. W ramach tej mniejszej, przy opłacie miesięcznej na poziomie niepełnych czterdziestu złotych mamy dostęp do silnych trzech gigabajtów Internetu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta sieć Heyah daje nam nielimitowany dostęp do  najpopularniejszych obecnie aplikacji społecznościowych – Facebook i WhatsApp. Wybierając ostatnią ofertę i płacąc jedynie 49,98 złotych cieszymy się potężnym jak na dzisiejsze standardy pakietem 5 GB. Z takim zapasem możemy bez skrępowania korzystać z przeglądarki, youtube, nawigacji i różnych aplikacji społecznościowych.

Podsumowując, obecna oferta sieci Heyah skierowana jest do osób szukających kompromisu między wysoką jakością proponowanych usług, a rozsądnymi cenami. Niezależnie czy korzystamy z telefonu sporadycznie czy non stop – zawsze jesteśmy w stanie dobrać idealną dla nas ofertę.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]