Heyah telefony

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób najtaniej i najwygodniej kupić nowy telefon komórkowy. Do dyspozycji mają dwie opcje – klasyczny zakup w sklepie gotówką lub na raty z procentem. Druga opcją jest zakup telefonu w abonamencie. Heyah, córka sieci T-mobile oferuje modne smartfony w konkurencyjnych cenach.

Taniej niż w znanych elektro marketach?

Kilka wolnych chwil i dostęp do porównywarki cen pozwoli nam przekonać się na własnej skórze, że telefony oferowane przez sieć z łapką mają konkurencyjne ceny. Przykładowo za najpopularniejszy ostatnio model koreańskiego giganta – Huawei P8 Lite zapłacimy jedynie 697 złotych w 24 równych ratach. Nie musimy liczyć się z dodatkowymi ukrytymi opłatami i procentami. Oznacza to, że w porównaniu zwykłych sklepów możemy zaoszczędzić nawet sto złotych przy zakupie.

Zakup telefonu spłacamy w równych ratach przez dwa lata z możliwością wcześniejszej spłaty całości.  Nie musimy się również martwić o to w momencie gdy chcemy zerwać umowę abonamentową z operatorem. Nie ma najmniejszego problemu by wymówić usługi telekomunikacyjne i dalej wygodnie spłacać raty za telefon.

Telefon dobieramy do oferty Heyah Smart na abonament

Największym wyróżnikiem oferty abonamentowej sieci Heyah jest bezterminowa umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia.  W każdej chwili możemy bez konsekwencji zrezygnować z usług operatora podobnie jak w przypadku usług na kartę. Przeglądając jednak przygotowaną dla nas ofertę zorientujemy się, ze nie ma powodu by rezygnować, gdyż mamy do wyboru cztery bardzo tanie pakiety, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla osób sporadycznie korzystających z telefonu mamy pakiet S. Za niecałe trzydzieści złotych cieszymy się rozmowami do wszystkich sieci bez żadnych limitów, a jednogigowy pakiet internetowy pozwoli bez skrępowania korzystać z przeglądarki, komunikatorów i nawigacji.

Jeżeli taka oferta nas nie zadowala za pięć złotych, oprócz nielimitowanych rozmów otrzymamy nieskończoną pulę SMS-ów i MMS-ów. Nasz pakiet internetowy zostanie podwojony.

Dla osób intensywniej korzystających z telefonu z naciskiem na komunikowanie się przez Internet mamy ofertę w dwóch wariantach – L i XL. Za 39,98 złotych cieszymy się nielimitowanymi rozmowami i smsami, nasz pakiet to silne 3 gigabajty, a oprócz tego  najpopularniejsze aplikacje komunikacyjne WhatsApp i Facebook są dla nas dostępne bez limitu – nie korzystają z limitu pakietu internetowego. Najwyższy poziom XL pozwoli nam wykorzystać pełną moc swojego telefonu i zjadać nawet pięć gigabajtów miesięcznie.

heyah telefony

, młodszy brat giganta T-mobile  od samego początku cieszyło się opinią sieci taniej, rzetelnej i oferującej wiele w niskiej cenie. Jak widać do dzisiaj nic się nie zmieniło i ze spokojem sumienia możemy polecić ich ofertę. Nie czekaj dłużej i zamów telefon w abonamencie Heyah Smart.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]