Internet w Heyah 2020

Internet w Heyah 2020

Po latach mniejszego rozgłosu do gry na rynku sieci telekomunikacyjnych wraca znana marka Heyah, a swoją ofertę w dużej mierze kieruje do mieszkańców Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, studiują tu lub pracują. Marka Heyah to polski podmiot usług komórkowych, której operatorem sieci jest T- Mobile Polska. Każdy z nas zna na pewno to bardzo rzucające się w oczy logo przedstawiające pięciopalczastą rękę, odnowione na potrzeby najnowszej kampanii. Marka obecna jest na polskim rynku już od 2004 roku. Nowy wizerunek i logo Heyah 01 pokazują, że Heyah wraca do korzeni. Jak wygląda oferta Internetu w Heyah? Dowiemy się tego z niniejszego artykułu.

Zasięg Internetu w Heyah

Heyah bazuje na nadajnikach sieci, do której należy, a więc na nadajnikach T- Mobile. Oznacza to, iż zasięg sieci Heyah obejmuje dokładnie całą Polskę z nielicznymi wyjątkami terenów mniej komfortowo położonych.

Heyah Internet bez limitu

W ofercie Heyah nie znajdziemy obecnie oferty na internet bez limitu. Usługę internetu możemy mieć w ramach najnowszej oferty subskrypcyjnej marki lub w ramach usług na kartę. Jak to wygląda?

Najnowsza kampania marki Heyah to promowanie całkowitej nowości, z jaką marka Heyah głośno wraca na rynek, a mianowicie Oferty subskrypcyjnej Heyah 01. Jak wygląda opcja internetowa w tej ofercie? Dostajemy 20 GB Internetu co miesiąc za 39 złotych, które wpłacamy co dwa miesiące. A do tego połączenia głosowe bez limitu oraz SMSy i MMSy także bez limitu. Płacisz 39 pln co drugi miesiąc, czyli tak jakbyś miesięcznie płacił 19,50 złotych, a ofertę możesz kupić z nowym numerem lub przenieść swój numer z innej sieci. Co oznacza, że oferta jest subskrypcyjna? Otóż subskrypcja oznacza opłatę pobieraną cyklicznie z góry z podpiętej przez klienta karty płatniczej. Płatność odbywa się co 60 dni. Pierwszą opłatę Heyah pobiera w dniu aktywacji oferty.

Jak zamówić tą ofertę? Na początek wystarczy wybrać formę potwierdzenia swojej tożsamości- np. dowodem osobistym lub paszportem. Następnie podpinamy pod subskrypcję kartę płatniczą, z której co 60 dni będą pobierane pieniądze automatycznie. Kolejny krok to dogodny wybór formy dostawy- np. paczkomatem, po odbiorze wystarczy aktywować kartę, a operator pobierze w tym momencie pierwszą opłatę. Od teraz zarządzać można wszystkim poprzez aplikację Moja Heyah. Jak mówi marka- wszystko jest proste, tanie i logiczne.

Internet w Heyah możemy mieć także w ramach usług prepaid, czyli usług na kartę. Jak zachęca marka, warto wybrać tą opcję właśnie w Heyah, ponieważ:

– mamy szeroki wybór nielimitowanych ofert,

– możemy dostać gigapakiety internetu,

– w pakietach są tysiące minut rozmów na Ukrainę,

– możemy używać komunikatorów bez limitu, tj. Messenger, Viber, WhatsApp.

Cennik Internetu w Heyah

Jak już wspomnieliśmy, w Heyah możemy otrzymać gigabajty internetu albo w ofercie subskrypcyjnej- 20 GB miesięcznie za 39 złotych co 2 miesiące, albo w ofercie usług na kartę. Jak to wygląda kosztowo w tym drugim przypadku?

– za 25 złotych miesięcznie otrzymujemy 10 GB internetu, a dodatkowo rozmowy, SMSy i MMSy za darmo oraz rozmowy na Ukrainkę za 0,09 złotych za jedną minutę,

– za 35 złotych miesięcznie mamy 20 GB internetu, a dodatkowo nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy oraz 2000 minut na Ukrainę (po ich wyczerpaniu 0,09 złotego za minutę rozmowy),

– za 45 złotych mamy aż 30 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, a także 3000 minut rozmów na Ukrainę.

Chcesz jeszcze więcej internetu? Heyah oferuje dodatkowe gigapakiety internetu na kartę, a mianowicie jednorazowe pakiety:

– 15 GB internetu za 15 złotych/ 30 dni- aktywacja poprzez *150*166*2# lub sms TAK na nr 8031,

– 45 GB za 45 złotych/ 60 dni- aktywacja przez *150*169*2# lub sms TAK na nr 8032.

Heyah zachęca klientów tym, iż pakiety można dokupić bez żadnych ograniczeń, a gigabajty z kolejnych pakietów sumują się. Czas ważności pakietów jest korzystny dla użytkownika oferty. Pakiety gigabajtów internetu można łączyć w Heyah z innymi dowolnymi usługami na kartę w taryfie Dniówka. Szybko i wygodnie można aktywować swoje pakiety przy użyciu aplikacji Moja Heyah.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Oferta Heyah 2020

Oferta Heyah 2020

Heyah to polska marka telefonii komórkowej, która oferuje usługi telefoniczne i internetowe w systemie prepaid, a więc na kartę. Operatorem sieci Heyah jest T- Mobile Polska.Na polskim rynku telekomunikacyjnym marka Heyah znana jest od 2004 roku i od początku dedykowana była głównie młodym klientom, młodzieży. Dziś Heyah reklamuje się jako najlepsza sieć bez długoterminowej umowy, elastyczna i przyjazna dla klienta. Czy tak jest? Sprawdźmy ofertę Heyah na 2020 rok.

Oferta Heyah z telefonem 2020

Jedną z najnowszych ofert Heyah jest Oferta Subskrypcyjna Heyah 01, która w skrócie polega na tym, iż korzystamy z usług non stop a płacimy 39 złotych raz na 60 dni. Za 39 złotych mamy smsy i rozmowy bez limitu, a także 20 GB internetu co miesiąc. Ofertę tą możemy kupić albo z nowym numerem, albo przenieść do Heyah swój numer z innej sieci. Subskrypcja oznacza opłatę pobieraną cyklicznie z góry z podpiętej przez Ciebie karty płatniczej. Płatność odbywa się co 60 dni. Pierwsza opłata pobierana jest w dniu aktywacji oferty.

Warto zamówić i kupić tą usługę przez internet, gdyż wiąże się z tym kilka korzyści:

– oferta na pewno nieuleganie zmianie przez rok,

– darmowa dostawa,

– 14 dni na zwrot,

– bezpieczny zakup SSL.

Co zrobić, by włączyć subskrypcję?

  1. Pierwszym krokiem jest potwierdzenie swojej tożsamości – np. dowodem osobistym czy paszportem,
  2. drugi krok to podpięcie karty płatniczej- od tej chwili płatności będą pobierane automatycznie z tej właśnie karty,
  3. czas na wybór dogodnej formy dostawy, np. paczkomatem,
  4. gdy odbierzesz kartę SIM, automatycznie pobierana jest opłata za usługę oraz aktywowana zostaje owa karta,
  5. całością możesz zarządzać komfortowo poprzez aplikację Moja Heyah.

Oferta subskrypcji to nowoczesna oferta bez długoterminowych umów, zobowiązań oraz zbędnych formalności. Jest to oferta dla klientów indywidualnych, które mogą podać swój numer PESEL. By zakupić tą ofertę wystarczy odwiedzić stronę sklep.heyah.pl. Umowa ma charakter bezterminowy co oznacza, że możesz zrezygnować z niej w dowolnym momencie.

Oferta Heyah dla nowych klientów

Nowi klienci Heyah są mile witani i kuszeni dwoma rodzajami usług- ofertą subskrypcyjną lub/ i ofertą na kartę. Warto przenieść do Heyah swój numer i jest to bardzo proste. Wystarczy odwiedzić salon T- Mobile i przedstawić swój dokument potwierdzający tożsamość. Następnie podpisujemy dokumenty i odbieramy swoją nową kartę SIM. Przejść do Heyah można także bez wizyty w salonie T- Mobile, można to zrobić przez wypełnienie krótkiego formularza na stronie Heyah. Osoby przenoszące do Heyah swój numer są zachęcane ciekawą ofertą, a mianowicie ofertą NoLimit i 10 GB internetu przez pierwszy miesiąc całkowicie za darmo. Wystarczy przenieść swój numer do Heyah oraz zasilić swoje konto jednorazowo minimum 25 złotymi.

Oferta Heyah dla stałych klientów

Stali klienci wciąż mogą korzystać z ofert Heyah bez zobowiązań- wszak nie ma tutaj umów, można wybierać to, co danego miesiąca najbardziej nam odpowiada. Ciekawą ofertą na kartę- dla stałych jak i dla nowych klientów- jest oferta Zacznij od cześć! W ofercie tej wybrać można jeden z 3 dostępnych pakietów:

– pakiet za 25 złotych na 30 dni, rozmowy, smsmy i mmsy bez limitu, rozmowy na Ukrainę za 0,09 groszy za minutę, oraz 10 GB internetu,

– pakiet za 35 złotych na 30 dni, rozmowy, smsy i mmsy bez limitu, 2000 darmowych minut na Ukrainę oraz 20 GB internetu,

– pakiet za 45 złotych na 30 dni, smsy, mmsy i rozmowy bez limitu, 3000 minut na Ukrainę oraz 30 GB internetu.

Jak widać oferta Heyah na kartę to spory ukłon dla osób obywatelstwa ukraińskiego zamieszkujących nasz kraj i pracujących tutaj. Nowością w ofercie jest również możliwość skorzystania z bezpłatnych przekazów pieniężnych za pomocą aplikacji MyRia, należącej do spółki Euronet. Dzięki niej użytkownicy będą mogli wykonać 3 darmowe przelewy na Ukrainę po doładowaniu konta minimalną kwotą 10 zł – po zasileniu klient otrzyma kod rabatowy na bezpłatną transakcję. Cały pakiet „Zacznij od cześć” można mieć za 35 zł na 30 dni.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Ciekawostki z oferty Heyah

Co tydzień przygotowujemy dla Was raport z oferty wszystkich operatorów sieci komórkowych. W tym artykule przyjrzeliśmy się ofercie operatora spod znaku czerwonej łapki – sieć Heyah.

Super loteria i super nagrody

Użytkownicy sieci Heyah, T-Mobile i Tu Biedronka mogą brać udział w Super loterii. Do wygrania jest ponad sto tysięcy nagród. W głównej puli znajdują się cztery samochody BMW Serii3, czterdzieści telewizorów Samsung, dwieście czterdzieści tabletów Lenovo YOGA Tab 3 Pro LTE, dwieście smartfonów Samsung Galaxy S6, sześćset smartfonów HTC Desire 825, sto dwadzieścia zegarków Samsung Gear S3. Dodatkowo można wygrać nielimitowane rozmowy i SMS-y, pakiety internetu i rok ważności konta.

Aby wziąć udział należy zarejestrować numer na kartę i zgłosić udział wysyłając SMS o treści ZGODA na numer 8060. Każde pięć złotych wydane na doładowanie telefonu to jeden los. Im więcej losów tym większa szansa na wygraną.

Rejestracja numeru przez internet

Mając kartę w sieci Heyah możesz ją zarejestrować bez wychodzenia z domu. Wejdź na stronę operatora, wypełnij formularz online, a na wskazany adres kurier dostarczy przesyłkę. Potwierdź swoje dane w czasie spotkania z kurierem i tyle. W zamian otrzymaj bonusy za rejestrację. Nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci na trzydzieści dni, dziesięć gigabajtów internetu przez rok co miesiąc. Dla rejestrujących numer online Heyah przygotował dodatkowy bonus – wydłużenie ważności konta na trzysta sześćdziesiąt pięć dni. Aby aktywować ofertę należy wysłać SMS-a o treści TAK na 80575.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Nowości w ofercie Heyah

Co tydzień sprawdzamy co ciekawego w swojej ofercie mają operatorzy sieci komórkowych w Polsce. W tym artykule opiszemy na co warto zwrócić uwagę w przypadku operatora z pod znaku czerwonej łapki.

Bonus za rejestrację numeru na kartę

Na stronie operatora, oraz w wielu punktach w kraju możesz zarejestrować swój numer na kartę. W zamian otrzymasz ciekawe bonusy. Rejestracja to obowiązek, który wynika z przepisów prawa. W Heyah jednak ten obowiązek jest opłacalny. Wypełnij formularz online, a kurier prześle przesyłkę na wskazany przez Ciebie adres. Podpisz dokumenty, oddaj je kurierowi i gotowe.

Odbierz bonusy za rejestrację, a wśród nich:

  • Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na telefonu stacjonarne przez trzydzieści dni
  • Dziesięć gigabajtów pakietu internetowego, co miesiąc nawet przez rok.
  • Każdy zarejestrowany numer otrzymuje 365 dni ważności konta

Aby aktywować bonusy wyślij wiadomość SMS o treści TAK na numer 80575

Dodatkowo każdy zarejestrowany numer może wziąć udział w loterii organizowanej przez właściciela Heyah, sieć T-mobile. Wśród nagród znaleźć możemy cztery samochody BMW serii 3, telewizory Samsung, Smartfony Samsung i HTC, Tablety Lenovo i zegarki Samsung. Dodatkowo otrzymać możemy nielimitowane rozmowy i SMS-y, pakiety internetu i dalsze wydłużenie ważności konta.

Aby wziąć udział należy zarejestrować numer na kartę, a następnie zgłosić swój udział wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści ZGODA na numer 8060. Każde 5 złotych wydane na doładowanie telefonu to 1 los. Losowanie odbywa się co miesiąc. Im więcej losów zbierzesz tym większą masz szansę na wygranie nagrody głównej lub jednej z nagród dodatkowych.

W razie pytań lub wątpliwości wdzwoń na infolinię loterii dostępną pod numerem 22 312-18-52.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Najnowsze wpisy