Pogwarancyjny serwis MacBook Wrocław – ZbitaSzybka.pl

serwis apple wrocław

Niech nie zmyli Cię nazwa! ZbitaSzybka.pl nie tylko wymienia szybki w iPhone’ach klientów, ale świadczy wiele innych usług związanych z naprawą sprzętów Apple. Między innymi jest to profesjonalny, pogwarancyjny serwis MacBook Wrocław. W czym mogą pomóc? Czy opłaca się naprawiać laptopa Apple? Jak umówić wizytę? Sprawdziliśmy najważniejsze kwestie dotyczące tego serwisu!

ZbitaSzybka.pl – poznajmy pogwarancyjny serwis MacBook Wrocław

Zacznijmy od tego, gdzie znajduje się serwis. Jeśli obawiasz się, że nie po drodze Ci do punktu napraw na obrzeżach miasta – mamy dobrą wiadomość! ZbitaSzybka.pl Wrocław znajduje się w samym sercu miasta! Na ul. Piotra Skargi 19 dostaniesz się zarówno pieszo, samochodem, jak i komunikacją miejską. Punkt działa ponadto w dogodnych godzinach – w dni robocze od 10 do 18, a w soboty od 11 do 15.

Czy trzeba umawiać wizytę? Nie. Serwis Apple przyjmuje klientów bez ustalania terminów, ale ma też opcję rezerwacji spotkań, z czego warto skorzystać. Wystarczy wypełnić formularz online lub skontaktować się telefonicznie, by umówić wizytę w dogodnym dla siebie terminie – wówczas zyskasz pewność, że zostaniesz przyjęty poza kolejnością i zaoszczędzisz swój czas.

Pogwarancyjny serwis MacBook Wrocław – jakie usługi świadczy ZbitaSzybka.pl?

Jeśli Twój MacBook się nie uruchamia, działa wolno, głośno lub nagle się wyłącza albo masz inne problemy związane z urządzeniem – koniecznie udaj się do serwisu. Jeśli masz sprzęt na gwarancji, skontaktuj się ze sklepem, w którym kupiłeś urządzenie lub z autoryzowanym serwisem Apple. Jeśli jednak minęło już trochę czasu od zakupu, jedynym słusznym rozwiązaniem jest pogwarancyjny serwis MacBook Wrocław.

W pogwarancyjnym serwisie MacBook ZbitaSzybka.pl we Wrocławiu możesz m.in. wymienić baterię, naprawić lub kupić nowy zasilacz, usprawnić sprzęt po zalaniu, wyczyścić lub wymienić klawiaturę, wykonać czyszczenie MacBooka, naprawić płytę główną, odzyskać dane, wymienić dysk albo matrycę czy też wykonać wiele innych działań. O tym, czy i jak pomogą Ci pracownicy serwisu Apple dowiesz się po wykonanej przez nich ekspertyzie. Zespół najpierw przeprowadza z Tobą wywiad, później dokonuje skrupulatnych oględzin sprzętu i ocenia, co należy naprawić i jaki będzie tego koszt. Każda naprawa jest bowiem traktowana indywidualnie, ale zawsze priorytetem jest dbałość o sprzęt i dążenie do maksymalnej satysfakcji klienta.

Dlaczego warto wybrać serwis ZbitaSzybka.pl Wrocław?

Nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka. Odradzamy korzystanie z usług niedoświadczonych serwisów, które nie realizują napraw komputerów Apple. Oddanie sprzętu w ręce specjalistów, którzy od lat prowadzą pogwarancyjny serwis MacBook we Wrocławiu, to słuszne posunięcie – zapewnisz sobie spokój i pewność, że naprawa przebiegnie profesjonalnie i skutecznie.

ZbitaSzybka.pl to sieć punktów napraw, która usprawnia urządzenia Apple swoim Klientom od wielu lat. Firma zapracowała na swoją renomę dzięki stosowaniu najlepszej jakości części i postępowaniu wedle ustalonych procedur. Co więcej, serwisanci nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, przechodzą liczne szkolenia, sięgają po udoskonalone narzędzia i dokładają wszelkich starań, by pomóc klientom. Oczywiście odwiedzając serwis ZbitaSzybka.pl Wrocław możesz też naprawić inne sprzęty z nadgryzionym jabłkiem – zlecić np. wymianę szybki, wyczyścić dane urządzenia przed jego sprzedażą czy naprawić swój zegarek Apple Watch.

ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone Wrocław

Piotra Skargi 19/lok. 1a,
50-082 Wrocław
Telefon: +48 799399101

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Telefony w Heyah 2021

Telefony w Heyah 2021

HEYAH to bardzo znana i lubiana submarka telefoniczna należąca do sieci T-Mobile. Sieć HEYAH uchodzi obecnie za najtańszą na rynku submarek. Stała się kultowa już lata temu dzięki czerwonej łapce wyciągniętej w geście “hej!”, później trochę o niej zapomnieliśmy, ale HEYAH wróciła z nową mocą i jeszcze ciekawszymi ofertami. Co dziś ofertuje nam HEYAH i czy w ramach oferty firmy mamy możliwość kupić telefon?

Wielki powrót marki

W czasie, gdy takie submarki jak nju mobile, PLUSH czy Virgin Mobile ciągle pokazywały nam swoje nowości, o HEYAH w pewnym czasie zrobiło się całkiem cicho. Marka funkcjonowała, ale mało kto o tym pamiętał. I w ostatnim czasie nastąpił prawdziwy come back- o HEYAH znów jest głośno. Dziś HEYA z powrotem dostosowała się do standardów rynkowych, a nawet lekko je przełamała- tak samo jak w czasach, gdy dopiero pojawiała się na rynku i była dużym przejawem świeżości.

Jak dziś wygląda oferta HEYAH?

Jedną z najbardziej hucznych ofert od HEYAH jest bez wątpienia GIGAHeyah, czyli nowa oferta internetu na kartę. W jej ramach można mieć nawet 100 GB internetu na 2 miesiące już za 39 zł. Płacimy za pakiet 50 GB transferu w miesiącu 39 zł, ale płatności dokonujemy raz na dwa miesiące. W rezultacie możemy korzystać ze 100 GB przez dwa miesiące bez doładowywania konta. Ofertę można kupić przez internet- gdy otrzymamy starter, umieszczamy go w urządzeniu, z którego czerpać będziemy Internet- może to być router, smartfon, tablet czy inny sprzęt mający taką funkcję. HEYAH idzie klientom na rękę dając im dużo internetu i nie zmuszając ich do comiesięcznych doładować- robi się to raz na 2 miesiące. Usługę można dzięki temu dopasować do swoich potrzeb oraz planów. Konto doładowywać możemy online na stronie marki, ale też w kioskach czy w punktach sprzedaży T-Mobile, co więcej za każdą płatność doładowującą wynoszącą powyżej 25 zł, otrzymujemy dodatkowy transfer 10 GB. Nowa oferta GIGAHeyah jest aktualnie najtańszą opcją na Internet na kartę w zasięgu sieci T-Mobile.

Co jeszcze oferuje nam HEYAH? Nową ofertą jest oferta zerojedynkowa, czyli HEYAH 01, której założenie to być prostą i ciekawą. Ta oferta ma wręcz za zadanie zamieszać trochę na rynku tele i zmienić na nim reguły gry. Oferta HEYAH 01 zakłada, że płatność za usługi prepaid odbywać się będą co drugi miesiąc. Za 39 zł co dwa miesiące, klienci otrzymają (oczywiście każdego miesiąca) nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne w kraju, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet 20 GB danych (odnawiany co 30 dni). Prostota to główne założenie tej oferty- także w kwestii umowy. Ofertę można zamówić przez Internet, należy okazać swoje dane, potwierdzić tożsamość, a zamówienie zostanie do nas wysłane do wskazanego przez nas paczkomatu lub przez kuriera bezpośrednio do domu. Oferta posiada formę subskrypcji, a operator daje możliwość włączania i wyłączania jej, kiedy tylko mamy taką ochotę. Subskrypcja oznacza opłatę pobieraną cyklicznie z góry z podpiętej przez Ciebie karty płatniczej. Płatność odbywa się co 60 dni. Pierwsza opłata pobierana jest w dniu aktywacji oferty. Aktywujesz ofertę bez wychodzenia z domu. Opłata jest pobierana automatycznie z konta. Wszystkim zarządzasz przez aplikację. Nie podpisujesz żadnej umowy. Korzystasz, kiedy chcesz, a kiedy nie chcesz – zawieszasz albo rezygnujesz.

Czy HEYAH oferuje nam telefony?

Niestety, jak to najczęściej w przypadku submarek bywa, nie oferują one telefonów w swojej ofercie. Tak też jest w przypadku HEYAH- ofertę dają nam prostą, tanią i logiczną, ale o smartfon musimy zadbać sami. Na jakie telefony warto zwrócić uwagę w tym roku?

Pierwszą naszą propozycją jest XIAOMI MI 10T PRO- to jeden z najbardziej opłacalnych telefonów na rynku. Oferuje świetną wydajność (procesor Snapdragon 865, 6 GB pamięci RAM), łączność 5G i wysoką jakość zdjęć.

Na drugim miejscu postawilibyśmy serię Samsung Galaxy S21, w skład której wchodzą Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra. Wszystkie telefony obsługują standard łączności 5G.

Trzecie miejsce podium to wg naszej oceny OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro – bardzo eleganckie smartfony, w obu przypadkach mamy flagowy procesor Snapdragon 865 oraz 8 lub 12 GB pamięci RAM oraz 128 lub 256 GB pamięci na dane. Telefony działają pod kontrolą najnowszego Androida 10.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Heyah na kartę 2021

Heyah na kartę 2021

Po latach marazmu HEYAH wraca do gry i od razu narzuca innym jej nowe reguły. Rozpoznawalna dzięki pięciopalczastej łapce wyciągniętej w geście “hej!” oraz dynamizmowi, od lat cieszy się powodzeniem wśród młodszych klientów, a także wśród osób, które nie lubią wiązać się długimi umowami, wolą coś dużo mniej zobowiązującego. HEYAH idzie więc w subskrypcje oferując swoim klientom ofertę subskrypcyjną HEYAH 01 oraz oczywiście ofertę na kartę. Czym cechuje się ta ostatnia?

Oferta na kartę HEYAH na 2021 rok

Stali i nowi klienci HEYAH mogą zaopatrzeć się w 3 opcje oferty na kartę:

– pakiet 25 zł na 30 dni, a w nim nielimitowane rozmowy ni SMSy, a także 10 GB internetu; HEYAH otwiera się na klientów z Ukrainy i chce głównie ich przyciągać ofertą na kartę, dlatego za 25 zł miesięcznie oferuje także 0,09 zł. min połączeń na Ukrainę,

– pakiet 35 zł na 30 dni, a w nim nielimitowane rozmowy i SMSy oraz 20 GB internetu; dodatkowo 2000 darmowych minut rozmów z Ukrainę,

– pakiet 45 zł na 30 dni, a w nim nielimitowane rozmowy oraz SMSy, a także 30 GB Internetu i 3000 minut rozmów z Ukrainą.

HEYAH jak żaden inny operator wychodzi z szeroką propozycją dla mieszkańców Ukrainy, dając im jeszcze dodatkowe usługi w ramach karty, a mianowicie superweekendy, kiedy to można dzwonić bez limitu do sieci Vodafone na Ukrainę. Usługa taka to koszt 9 zł, a superweekendy obowiązują od 18 w piątki do 7 rano w poniedziałki. Dodatkowo za 10 zł na 30 dni możemy sobie wybrać 1 numer, do którego będziemy dzwonić całkowicie za darmo- numer ten musi należeć także do sieci Vodafone.

W ramach oferty HEYAH na kartę dostępne są także gigapakiety internetu, które stanowią dodatkową ofertę sieci. I tak:

– za 45 zł zyskujemy 45 GB internetu na 60 dni,

– za 15 zł mamy 15 GB internetu na 30 dni.

HEYAH powrócił z przytupem i zachęca nas do rejestracji u siebie, zapraszając nas słowami “zacznij od cześć!”. Oferta kusi przeniesieniem swojego numeru do HEYAH, co można zrobić w bardzo prosty sposób- wystarczy odwiedzić jeden z salonów T-Mobile i potwierdzić swoją tożsamość oraz podpisać dokumenty, a także odebrać kartę SIM- i gotowe. Można także wypełnić formularz online dostępny na stronie HEYAH, i jak kusi operator, resztę HEYAH wykona za nas. Nowy numer można zarejestrować także przez telefon- Masz już zarejestrowany inny numer w systemie na kartę, abonamentowym lub MIX w T-Mobile? Zarejestruj przez przepisanie danych z Twojego numeru. Zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu 606 606 606. Punktami rejestracji numeru są także bardzo liczni partnerzy HEYAH, do których należą m.in: Shell, BP. Lotos, RELAY, Kolporter, ŚwiatPrasy, Poczta Polska, Żabka, Carrefour czy Auchan.

Korzystaj z NoLimit i 10GB Internetu przez pierwsze 30 dni za darmo. Wystarczy, że przeniesiesz numer i zasilisz swoje konto jednorazowo za minimum 25zł. Możemy korzystać z rozmów i SMSów zupełnie bez limitu- brzmi to bardzo dobrze!

Telefon na kartę- czy to się opłaca?

Telefony na kartę, czyli prepaid, wciąż zyskują nowych użytkowników, którzy coraz częściej rezygnują z usług abonamentowych. Dla kogo telefon na kartę będzie najlepszym rozwiązaniem? Na pewno dla osób, które nie potrzebują wielu rozbudowanych usług (np. dużych pakietów internetowych czy dostępu do platform z filmami i serialami), dla osób które chcą ograniczyć swoje wydatki i szukają oszczędności oraz dla osób, które cenią sobie swobodę i brak zobowiązań wobec jakiegokolwiek operatora. Telefon na kartę zapewnia pełną kontrolę nad kosztami – płacimy tylko tyle, ile sami sobie z góry założymy, ale rodzi też pewne obawy – co w razie, gdy nagle, w podróży czy pracy, zabraknie środków? Na szczęście możemy dziś w każdej chwili doładować swoje konto- nawet wirtualnie przez stronę www operatora lub przez swój bank.

Jeśli więc szukamy ciekawej oferty na kartę, warto zarejestrować się w HEYAH, która wróciła z nową świeżością. Żadna inna marka nie wychodzi tak bardzo naprzeciw ukraińskim klientom i jest to bardzo ciekawa i na pewno przemyślana strategia- wszak naszych sąsiadów zza Buga mamy w kraju coraz więcej, a każdy z nich potrzebuje być w stałej łaczności z rodziną w jak najlepszej cenie.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Internet w Heyah 2020

Internet w Heyah 2020

Po latach mniejszego rozgłosu do gry na rynku sieci telekomunikacyjnych wraca znana marka Heyah, a swoją ofertę w dużej mierze kieruje do mieszkańców Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, studiują tu lub pracują. Marka Heyah to polski podmiot usług komórkowych, której operatorem sieci jest T- Mobile Polska. Każdy z nas zna na pewno to bardzo rzucające się w oczy logo przedstawiające pięciopalczastą rękę, odnowione na potrzeby najnowszej kampanii. Marka obecna jest na polskim rynku już od 2004 roku. Nowy wizerunek i logo Heyah 01 pokazują, że Heyah wraca do korzeni. Jak wygląda oferta Internetu w Heyah? Dowiemy się tego z niniejszego artykułu.

Zasięg Internetu w Heyah

Heyah bazuje na nadajnikach sieci, do której należy, a więc na nadajnikach T- Mobile. Oznacza to, iż zasięg sieci Heyah obejmuje dokładnie całą Polskę z nielicznymi wyjątkami terenów mniej komfortowo położonych.

Heyah Internet bez limitu

W ofercie Heyah nie znajdziemy obecnie oferty na internet bez limitu. Usługę internetu możemy mieć w ramach najnowszej oferty subskrypcyjnej marki lub w ramach usług na kartę. Jak to wygląda?

Najnowsza kampania marki Heyah to promowanie całkowitej nowości, z jaką marka Heyah głośno wraca na rynek, a mianowicie Oferty subskrypcyjnej Heyah 01. Jak wygląda opcja internetowa w tej ofercie? Dostajemy 20 GB Internetu co miesiąc za 39 złotych, które wpłacamy co dwa miesiące. A do tego połączenia głosowe bez limitu oraz SMSy i MMSy także bez limitu. Płacisz 39 pln co drugi miesiąc, czyli tak jakbyś miesięcznie płacił 19,50 złotych, a ofertę możesz kupić z nowym numerem lub przenieść swój numer z innej sieci. Co oznacza, że oferta jest subskrypcyjna? Otóż subskrypcja oznacza opłatę pobieraną cyklicznie z góry z podpiętej przez klienta karty płatniczej. Płatność odbywa się co 60 dni. Pierwszą opłatę Heyah pobiera w dniu aktywacji oferty.

Jak zamówić tą ofertę? Na początek wystarczy wybrać formę potwierdzenia swojej tożsamości- np. dowodem osobistym lub paszportem. Następnie podpinamy pod subskrypcję kartę płatniczą, z której co 60 dni będą pobierane pieniądze automatycznie. Kolejny krok to dogodny wybór formy dostawy- np. paczkomatem, po odbiorze wystarczy aktywować kartę, a operator pobierze w tym momencie pierwszą opłatę. Od teraz zarządzać można wszystkim poprzez aplikację Moja Heyah. Jak mówi marka- wszystko jest proste, tanie i logiczne.

Internet w Heyah możemy mieć także w ramach usług prepaid, czyli usług na kartę. Jak zachęca marka, warto wybrać tą opcję właśnie w Heyah, ponieważ:

– mamy szeroki wybór nielimitowanych ofert,

– możemy dostać gigapakiety internetu,

– w pakietach są tysiące minut rozmów na Ukrainę,

– możemy używać komunikatorów bez limitu, tj. Messenger, Viber, WhatsApp.

Cennik Internetu w Heyah

Jak już wspomnieliśmy, w Heyah możemy otrzymać gigabajty internetu albo w ofercie subskrypcyjnej- 20 GB miesięcznie za 39 złotych co 2 miesiące, albo w ofercie usług na kartę. Jak to wygląda kosztowo w tym drugim przypadku?

– za 25 złotych miesięcznie otrzymujemy 10 GB internetu, a dodatkowo rozmowy, SMSy i MMSy za darmo oraz rozmowy na Ukrainkę za 0,09 złotych za jedną minutę,

– za 35 złotych miesięcznie mamy 20 GB internetu, a dodatkowo nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy oraz 2000 minut na Ukrainę (po ich wyczerpaniu 0,09 złotego za minutę rozmowy),

– za 45 złotych mamy aż 30 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, a także 3000 minut rozmów na Ukrainę.

Chcesz jeszcze więcej internetu? Heyah oferuje dodatkowe gigapakiety internetu na kartę, a mianowicie jednorazowe pakiety:

– 15 GB internetu za 15 złotych/ 30 dni- aktywacja poprzez *150*166*2# lub sms TAK na nr 8031,

– 45 GB za 45 złotych/ 60 dni- aktywacja przez *150*169*2# lub sms TAK na nr 8032.

Heyah zachęca klientów tym, iż pakiety można dokupić bez żadnych ograniczeń, a gigabajty z kolejnych pakietów sumują się. Czas ważności pakietów jest korzystny dla użytkownika oferty. Pakiety gigabajtów internetu można łączyć w Heyah z innymi dowolnymi usługami na kartę w taryfie Dniówka. Szybko i wygodnie można aktywować swoje pakiety przy użyciu aplikacji Moja Heyah.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Najnowsze wpisy