Internet w Heyah 2020

Po latach mniejszego rozgłosu do gry na rynku sieci telekomunikacyjnych wraca znana marka Heyah, a swoją ofertę w dużej mierze kieruje do mieszkańców Ukrainy, którzy przebywają w Polsce, studiują tu lub pracują. Marka Heyah to polski podmiot usług komórkowych, której operatorem sieci jest T- Mobile Polska. Każdy z nas zna na pewno to bardzo rzucające się w oczy logo przedstawiające pięciopalczastą rękę, odnowione na potrzeby najnowszej kampanii. Marka obecna jest na polskim rynku już od 2004 roku. Nowy wizerunek i logo Heyah 01 pokazują, że Heyah wraca do korzeni. Jak wygląda oferta Internetu w Heyah? Dowiemy się tego z niniejszego artykułu.

Zasięg Internetu w Heyah

Heyah bazuje na nadajnikach sieci, do której należy, a więc na nadajnikach T- Mobile. Oznacza to, iż zasięg sieci Heyah obejmuje dokładnie całą Polskę z nielicznymi wyjątkami terenów mniej komfortowo położonych.

Heyah Internet bez limitu

W ofercie Heyah nie znajdziemy obecnie oferty na internet bez limitu. Usługę internetu możemy mieć w ramach najnowszej oferty subskrypcyjnej marki lub w ramach usług na kartę. Jak to wygląda?

Najnowsza kampania marki Heyah to promowanie całkowitej nowości, z jaką marka Heyah głośno wraca na rynek, a mianowicie Oferty subskrypcyjnej Heyah 01. Jak wygląda opcja internetowa w tej ofercie? Dostajemy 20 GB Internetu co miesiąc za 39 złotych, które wpłacamy co dwa miesiące. A do tego połączenia głosowe bez limitu oraz SMSy i MMSy także bez limitu. Płacisz 39 pln co drugi miesiąc, czyli tak jakbyś miesięcznie płacił 19,50 złotych, a ofertę możesz kupić z nowym numerem lub przenieść swój numer z innej sieci. Co oznacza, że oferta jest subskrypcyjna? Otóż subskrypcja oznacza opłatę pobieraną cyklicznie z góry z podpiętej przez klienta karty płatniczej. Płatność odbywa się co 60 dni. Pierwszą opłatę Heyah pobiera w dniu aktywacji oferty.

Jak zamówić tą ofertę? Na początek wystarczy wybrać formę potwierdzenia swojej tożsamości- np. dowodem osobistym lub paszportem. Następnie podpinamy pod subskrypcję kartę płatniczą, z której co 60 dni będą pobierane pieniądze automatycznie. Kolejny krok to dogodny wybór formy dostawy- np. paczkomatem, po odbiorze wystarczy aktywować kartę, a operator pobierze w tym momencie pierwszą opłatę. Od teraz zarządzać można wszystkim poprzez aplikację Moja Heyah. Jak mówi marka- wszystko jest proste, tanie i logiczne.

Internet w Heyah możemy mieć także w ramach usług prepaid, czyli usług na kartę. Jak zachęca marka, warto wybrać tą opcję właśnie w Heyah, ponieważ:

– mamy szeroki wybór nielimitowanych ofert,

– możemy dostać gigapakiety internetu,

– w pakietach są tysiące minut rozmów na Ukrainę,

– możemy używać komunikatorów bez limitu, tj. Messenger, Viber, WhatsApp.

Cennik Internetu w Heyah

Jak już wspomnieliśmy, w Heyah możemy otrzymać gigabajty internetu albo w ofercie subskrypcyjnej- 20 GB miesięcznie za 39 złotych co 2 miesiące, albo w ofercie usług na kartę. Jak to wygląda kosztowo w tym drugim przypadku?

– za 25 złotych miesięcznie otrzymujemy 10 GB internetu, a dodatkowo rozmowy, SMSy i MMSy za darmo oraz rozmowy na Ukrainkę za 0,09 złotych za jedną minutę,

– za 35 złotych miesięcznie mamy 20 GB internetu, a dodatkowo nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy oraz 2000 minut na Ukrainę (po ich wyczerpaniu 0,09 złotego za minutę rozmowy),

– za 45 złotych mamy aż 30 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, a także 3000 minut rozmów na Ukrainę.

Chcesz jeszcze więcej internetu? Heyah oferuje dodatkowe gigapakiety internetu na kartę, a mianowicie jednorazowe pakiety:

– 15 GB internetu za 15 złotych/ 30 dni- aktywacja poprzez *150*166*2# lub sms TAK na nr 8031,

– 45 GB za 45 złotych/ 60 dni- aktywacja przez *150*169*2# lub sms TAK na nr 8032.

Heyah zachęca klientów tym, iż pakiety można dokupić bez żadnych ograniczeń, a gigabajty z kolejnych pakietów sumują się. Czas ważności pakietów jest korzystny dla użytkownika oferty. Pakiety gigabajtów internetu można łączyć w Heyah z innymi dowolnymi usługami na kartę w taryfie Dniówka. Szybko i wygodnie można aktywować swoje pakiety przy użyciu aplikacji Moja Heyah.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]