Co tydzień sprawdzamy co ciekawego w swojej ofercie mają operatorzy sieci komórkowych w Polsce. W tym artykule opiszemy na co warto zwrócić uwagę w przypadku operatora z pod znaku czerwonej łapki.

Bonus za rejestrację numeru na kartę

Na stronie operatora, oraz w wielu punktach w kraju możesz zarejestrować swój numer na kartę. W zamian otrzymasz ciekawe bonusy. Rejestracja to obowiązek, który wynika z przepisów prawa. W Heyah jednak ten obowiązek jest opłacalny. Wypełnij formularz online, a kurier prześle przesyłkę na wskazany przez Ciebie adres. Podpisz dokumenty, oddaj je kurierowi i gotowe.

Odbierz bonusy za rejestrację, a wśród nich:

  • Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na telefonu stacjonarne przez trzydzieści dni
  • Dziesięć gigabajtów pakietu internetowego, co miesiąc nawet przez rok.
  • Każdy zarejestrowany numer otrzymuje 365 dni ważności konta

Aby aktywować bonusy wyślij wiadomość SMS o treści TAK na numer 80575

Dodatkowo każdy zarejestrowany numer może wziąć udział w loterii organizowanej przez właściciela Heyah, sieć T-mobile. Wśród nagród znaleźć możemy cztery samochody BMW serii 3, telewizory Samsung, Smartfony Samsung i HTC, Tablety Lenovo i zegarki Samsung. Dodatkowo otrzymać możemy nielimitowane rozmowy i SMS-y, pakiety internetu i dalsze wydłużenie ważności konta.

Aby wziąć udział należy zarejestrować numer na kartę, a następnie zgłosić swój udział wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści ZGODA na numer 8060. Każde 5 złotych wydane na doładowanie telefonu to 1 los. Losowanie odbywa się co miesiąc. Im więcej losów zbierzesz tym większą masz szansę na wygranie nagrody głównej lub jednej z nagród dodatkowych.

W razie pytań lub wątpliwości wdzwoń na infolinię loterii dostępną pod numerem 22 312-18-52.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]