Jak co tydzień postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym elementom oferty operatora spod znaku czerwonej łapki. Poniżej oferty i promocje, które najbardziej zapadły nam w pamięć

Bonus za rejestrację numeru

Rejestrując swój numer telefonu w jednym z tysięcy punktów w całym kraju, a następnie aktywując promocję za pomocą SMS-a o treści „TAK” na numer 80575 bierzemy udział w nie byle jakiej promocji. Po wysłaniu wiadomości na powyższy numer otrzymujesz nawet 10 gigabajtów internetu co miesiąc przez rok. Otrzymujesz też nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci na trzydzieści dni. Otrzymujesz również gwarancję, że każde doładowanie za minimum 25 złotych skutkować będzie darmowymi rozmowami ze wszystkimi. Do pierwszych dwunastu doładować za kwotę co najmniej 25 złotych otrzymasz również po 10GB internetu gratis na 30 dni.

Telefon na raty zero procent

Bez odsetek, prowizji i taniej niż w elektromarketach. Wybierając telefon w opcji na abonament w sieci Heyah otrzymujesz super oferty na smartfony. Za super popularnego Huawei P8 Lite zapłacisz dwadzieścia cztery razy po dwadzieścia dziewięć złotych, a pierwsza wpłata wynosi jedynie złotówkę. Przy takim obrocie spraw zakup telefonu u operatora to najlepsza możliwa opcja.

Bezmiar na abonament

Super sprawa bo w abonamencie Heyah nawet w najtańszej opcji otrzymujemy darmowe rozmowy do wszystkich sieci w Polsce. Za kotwę 29,98 złotych mamy do dyspozycji rozmowy bez limitu, jeden gigabajt internetu i możliwość zerwania umowy w każdej chwili. W kolejnych taryfach za 35 złotych zyskujemy dodatkowy gigabajt internetu i darmowe wiadomości SMS i MMS. W przypadku oferty za 40 złotych mamy 3 GB internetu, darmowe rozmowy i wiadomości, oraz nieograniczony dostęp do Facebooka i WhatsApp.  Dodatkowe 10 złotych, czyli łącznie 50 złotych miesięcznie daje nam to wszystko i powiększa pakiet internetowy do 5GB.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]