Oferta Heyah 2020

Heyah to polska marka telefonii komórkowej, która oferuje usługi telefoniczne i internetowe w systemie prepaid, a więc na kartę. Operatorem sieci Heyah jest T- Mobile Polska.Na polskim rynku telekomunikacyjnym marka Heyah znana jest od 2004 roku i od początku dedykowana była głównie młodym klientom, młodzieży. Dziś Heyah reklamuje się jako najlepsza sieć bez długoterminowej umowy, elastyczna i przyjazna dla klienta. Czy tak jest? Sprawdźmy ofertę Heyah na 2020 rok.

Oferta Heyah z telefonem 2020

Jedną z najnowszych ofert Heyah jest Oferta Subskrypcyjna Heyah 01, która w skrócie polega na tym, iż korzystamy z usług non stop a płacimy 39 złotych raz na 60 dni. Za 39 złotych mamy smsy i rozmowy bez limitu, a także 20 GB internetu co miesiąc. Ofertę tą możemy kupić albo z nowym numerem, albo przenieść do Heyah swój numer z innej sieci. Subskrypcja oznacza opłatę pobieraną cyklicznie z góry z podpiętej przez Ciebie karty płatniczej. Płatność odbywa się co 60 dni. Pierwsza opłata pobierana jest w dniu aktywacji oferty.

Warto zamówić i kupić tą usługę przez internet, gdyż wiąże się z tym kilka korzyści:

– oferta na pewno nieuleganie zmianie przez rok,

– darmowa dostawa,

– 14 dni na zwrot,

– bezpieczny zakup SSL.

Co zrobić, by włączyć subskrypcję?

  1. Pierwszym krokiem jest potwierdzenie swojej tożsamości – np. dowodem osobistym czy paszportem,
  2. drugi krok to podpięcie karty płatniczej- od tej chwili płatności będą pobierane automatycznie z tej właśnie karty,
  3. czas na wybór dogodnej formy dostawy, np. paczkomatem,
  4. gdy odbierzesz kartę SIM, automatycznie pobierana jest opłata za usługę oraz aktywowana zostaje owa karta,
  5. całością możesz zarządzać komfortowo poprzez aplikację Moja Heyah.

Oferta subskrypcji to nowoczesna oferta bez długoterminowych umów, zobowiązań oraz zbędnych formalności. Jest to oferta dla klientów indywidualnych, które mogą podać swój numer PESEL. By zakupić tą ofertę wystarczy odwiedzić stronę sklep.heyah.pl. Umowa ma charakter bezterminowy co oznacza, że możesz zrezygnować z niej w dowolnym momencie.

Oferta Heyah dla nowych klientów

Nowi klienci Heyah są mile witani i kuszeni dwoma rodzajami usług- ofertą subskrypcyjną lub/ i ofertą na kartę. Warto przenieść do Heyah swój numer i jest to bardzo proste. Wystarczy odwiedzić salon T- Mobile i przedstawić swój dokument potwierdzający tożsamość. Następnie podpisujemy dokumenty i odbieramy swoją nową kartę SIM. Przejść do Heyah można także bez wizyty w salonie T- Mobile, można to zrobić przez wypełnienie krótkiego formularza na stronie Heyah. Osoby przenoszące do Heyah swój numer są zachęcane ciekawą ofertą, a mianowicie ofertą NoLimit i 10 GB internetu przez pierwszy miesiąc całkowicie za darmo. Wystarczy przenieść swój numer do Heyah oraz zasilić swoje konto jednorazowo minimum 25 złotymi.

Oferta Heyah dla stałych klientów

Stali klienci wciąż mogą korzystać z ofert Heyah bez zobowiązań- wszak nie ma tutaj umów, można wybierać to, co danego miesiąca najbardziej nam odpowiada. Ciekawą ofertą na kartę- dla stałych jak i dla nowych klientów- jest oferta Zacznij od cześć! W ofercie tej wybrać można jeden z 3 dostępnych pakietów:

– pakiet za 25 złotych na 30 dni, rozmowy, smsmy i mmsy bez limitu, rozmowy na Ukrainę za 0,09 groszy za minutę, oraz 10 GB internetu,

– pakiet za 35 złotych na 30 dni, rozmowy, smsy i mmsy bez limitu, 2000 darmowych minut na Ukrainę oraz 20 GB internetu,

– pakiet za 45 złotych na 30 dni, smsy, mmsy i rozmowy bez limitu, 3000 minut na Ukrainę oraz 30 GB internetu.

Jak widać oferta Heyah na kartę to spory ukłon dla osób obywatelstwa ukraińskiego zamieszkujących nasz kraj i pracujących tutaj. Nowością w ofercie jest również możliwość skorzystania z bezpłatnych przekazów pieniężnych za pomocą aplikacji MyRia, należącej do spółki Euronet. Dzięki niej użytkownicy będą mogli wykonać 3 darmowe przelewy na Ukrainę po doładowaniu konta minimalną kwotą 10 zł – po zasileniu klient otrzyma kod rabatowy na bezpłatną transakcję. Cały pakiet „Zacznij od cześć” można mieć za 35 zł na 30 dni.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]