serwis apple wrocław

Niech nie zmyli Cię nazwa! ZbitaSzybka.pl nie tylko wymienia szybki w iPhone’ach klientów, ale świadczy wiele innych usług związanych z naprawą sprzętów Apple. Między innymi jest to profesjonalny, pogwarancyjny serwis MacBook Wrocław. W czym mogą pomóc? Czy opłaca się naprawiać laptopa Apple? Jak umówić wizytę? Sprawdziliśmy najważniejsze kwestie dotyczące tego serwisu!

ZbitaSzybka.pl – poznajmy pogwarancyjny serwis MacBook Wrocław

Zacznijmy od tego, gdzie znajduje się serwis. Jeśli obawiasz się, że nie po drodze Ci do punktu napraw na obrzeżach miasta – mamy dobrą wiadomość! ZbitaSzybka.pl Wrocław znajduje się w samym sercu miasta! Na ul. Piotra Skargi 19 dostaniesz się zarówno pieszo, samochodem, jak i komunikacją miejską. Punkt działa ponadto w dogodnych godzinach – w dni robocze od 10 do 18, a w soboty od 11 do 15.

Czy trzeba umawiać wizytę? Nie. Serwis Apple przyjmuje klientów bez ustalania terminów, ale ma też opcję rezerwacji spotkań, z czego warto skorzystać. Wystarczy wypełnić formularz online lub skontaktować się telefonicznie, by umówić wizytę w dogodnym dla siebie terminie – wówczas zyskasz pewność, że zostaniesz przyjęty poza kolejnością i zaoszczędzisz swój czas.

Pogwarancyjny serwis MacBook Wrocław – jakie usługi świadczy ZbitaSzybka.pl?

Jeśli Twój MacBook się nie uruchamia, działa wolno, głośno lub nagle się wyłącza albo masz inne problemy związane z urządzeniem – koniecznie udaj się do serwisu. Jeśli masz sprzęt na gwarancji, skontaktuj się ze sklepem, w którym kupiłeś urządzenie lub z autoryzowanym serwisem Apple. Jeśli jednak minęło już trochę czasu od zakupu, jedynym słusznym rozwiązaniem jest pogwarancyjny serwis MacBook Wrocław.

W pogwarancyjnym serwisie MacBook ZbitaSzybka.pl we Wrocławiu możesz m.in. wymienić baterię, naprawić lub kupić nowy zasilacz, usprawnić sprzęt po zalaniu, wyczyścić lub wymienić klawiaturę, wykonać czyszczenie MacBooka, naprawić płytę główną, odzyskać dane, wymienić dysk albo matrycę czy też wykonać wiele innych działań. O tym, czy i jak pomogą Ci pracownicy serwisu Apple dowiesz się po wykonanej przez nich ekspertyzie. Zespół najpierw przeprowadza z Tobą wywiad, później dokonuje skrupulatnych oględzin sprzętu i ocenia, co należy naprawić i jaki będzie tego koszt. Każda naprawa jest bowiem traktowana indywidualnie, ale zawsze priorytetem jest dbałość o sprzęt i dążenie do maksymalnej satysfakcji klienta.

Dlaczego warto wybrać serwis ZbitaSzybka.pl Wrocław?

Nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka. Odradzamy korzystanie z usług niedoświadczonych serwisów, które nie realizują napraw komputerów Apple. Oddanie sprzętu w ręce specjalistów, którzy od lat prowadzą pogwarancyjny serwis MacBook we Wrocławiu, to słuszne posunięcie – zapewnisz sobie spokój i pewność, że naprawa przebiegnie profesjonalnie i skutecznie.

ZbitaSzybka.pl to sieć punktów napraw, która usprawnia urządzenia Apple swoim Klientom od wielu lat. Firma zapracowała na swoją renomę dzięki stosowaniu najlepszej jakości części i postępowaniu wedle ustalonych procedur. Co więcej, serwisanci nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, przechodzą liczne szkolenia, sięgają po udoskonalone narzędzia i dokładają wszelkich starań, by pomóc klientom. Oczywiście odwiedzając serwis ZbitaSzybka.pl Wrocław możesz też naprawić inne sprzęty z nadgryzionym jabłkiem – zlecić np. wymianę szybki, wyczyścić dane urządzenia przed jego sprzedażą czy naprawić swój zegarek Apple Watch.

ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone Wrocław

Piotra Skargi 19/lok. 1a,
50-082 Wrocław
Telefon: +48 799399101

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]