Promocje w Heyah

Jakie inne promocje przygotował dla nas operator z czerwoną łapką w logo?

Jakie promocje przygotował operator?

Niezależnie od posiadanej przez nas taryfy na kartę możemy rozbudowywać ją o kolejne udogodnienia i pakiety, które przyniosą nam oszczędności. Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych promocji sieci Heyah:

Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do Heyah i T-Mobile za darmo. Po doładowaniu telefonu kwotą co najmniej dwudziestu złotych i aktywacji usługi kodem  *100*890# cieszymy się zniesieniem opłat za komunikację z naszymi znajomymi w sieciach Heyah i T-Mobile.

Nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne. Za jedyne 24,99 złotych otrzymujemy możliwość wykonywania darmowych połączeń na wszystkie telefony stacjonarne i komórkowe. Aktywacja usługi odbywa się po wpisaniu kodu *140*250#

Pakiety ważne tydzień. Możemy skorzystać z ciekawych propozycji pakietów ważnych tylko przez tydzień. Mamy do wyboru Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych 7 zł za 7 dni. Dostępne pod kodem *100*818. Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci komórkowych 3 zł za 7 dni wpisując bezpłatny kod: *100*891#. Oraz Pakiet Internetu 250 MB za 3 zł na 7 dni. Aktywujemy go wysyłając kod: *100*892#.

Tygodniówka w Heyah. Za 10 złotych na tydzień możemy skorzystać jednocześnie z trzech udogodnień: Nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci komórkowych, Nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci komórkowych , oraz pakiet Internetu w wysokości 50 megabajtów. Usługę aktywujemy wpisując kod *100*817#.

Jakie taryfy w opcji na kartę?

Mamy do wyboru cztery taryfy prepaid – kolejno S, M, L i XL. W ramach podstawowego pakietu Smart S otrzymujemy do wykorzystania w ciągu miesiąca jeden gigabajt Internetu. Aktywujemy kodem *140*800#. Usługa kosztuje 9,99 złotych na 30 dni.

W przypadku Smart M, za 14,99 złotych otrzymujemy dwa gigabajty Internetu, oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y. Tą bestsellerową taryfę aktywujemy wstukując w telefonie darmowy kod *140*801#.

Taryfa z literką L oferuje nam pokaźny pakiet aż trzech gigabajtów Internetu, bezpłatne wiadomości SMS i MMS do wszystkich, oraz pozwala nam korzystać bez limitów z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych na rynku – Facebooka i WhatsApp. Przyjemność ta kosztować nas będzie jedyne 19,99 złotych na miesiąc, a aktywujemy ją za pomocą kodu *140*802#. Jeżeli pakiet internetowy w taryfie Smart L jest dla nas za mały to za 29,99 złotych możemy skorzystać z opcji Smart XL, która różni się od Smart L rozmiarem pakietu internetowego. Tutaj mamy dostęp do potężnych pięciu gigabajtów. Aktywacja wymaga wpisania kodu *140*803#

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]