Telefony w Heyah 2021

HEYAH to bardzo znana i lubiana submarka telefoniczna należąca do sieci T-Mobile. Sieć HEYAH uchodzi obecnie za najtańszą na rynku submarek. Stała się kultowa już lata temu dzięki czerwonej łapce wyciągniętej w geście “hej!”, później trochę o niej zapomnieliśmy, ale HEYAH wróciła z nową mocą i jeszcze ciekawszymi ofertami. Co dziś ofertuje nam HEYAH i czy w ramach oferty firmy mamy możliwość kupić telefon?

Wielki powrót marki

W czasie, gdy takie submarki jak nju mobile, PLUSH czy Virgin Mobile ciągle pokazywały nam swoje nowości, o HEYAH w pewnym czasie zrobiło się całkiem cicho. Marka funkcjonowała, ale mało kto o tym pamiętał. I w ostatnim czasie nastąpił prawdziwy come back- o HEYAH znów jest głośno. Dziś HEYA z powrotem dostosowała się do standardów rynkowych, a nawet lekko je przełamała- tak samo jak w czasach, gdy dopiero pojawiała się na rynku i była dużym przejawem świeżości.

Jak dziś wygląda oferta HEYAH?

Jedną z najbardziej hucznych ofert od HEYAH jest bez wątpienia GIGAHeyah, czyli nowa oferta internetu na kartę. W jej ramach można mieć nawet 100 GB internetu na 2 miesiące już za 39 zł. Płacimy za pakiet 50 GB transferu w miesiącu 39 zł, ale płatności dokonujemy raz na dwa miesiące. W rezultacie możemy korzystać ze 100 GB przez dwa miesiące bez doładowywania konta. Ofertę można kupić przez internet- gdy otrzymamy starter, umieszczamy go w urządzeniu, z którego czerpać będziemy Internet- może to być router, smartfon, tablet czy inny sprzęt mający taką funkcję. HEYAH idzie klientom na rękę dając im dużo internetu i nie zmuszając ich do comiesięcznych doładować- robi się to raz na 2 miesiące. Usługę można dzięki temu dopasować do swoich potrzeb oraz planów. Konto doładowywać możemy online na stronie marki, ale też w kioskach czy w punktach sprzedaży T-Mobile, co więcej za każdą płatność doładowującą wynoszącą powyżej 25 zł, otrzymujemy dodatkowy transfer 10 GB. Nowa oferta GIGAHeyah jest aktualnie najtańszą opcją na Internet na kartę w zasięgu sieci T-Mobile.

Co jeszcze oferuje nam HEYAH? Nową ofertą jest oferta zerojedynkowa, czyli HEYAH 01, której założenie to być prostą i ciekawą. Ta oferta ma wręcz za zadanie zamieszać trochę na rynku tele i zmienić na nim reguły gry. Oferta HEYAH 01 zakłada, że płatność za usługi prepaid odbywać się będą co drugi miesiąc. Za 39 zł co dwa miesiące, klienci otrzymają (oczywiście każdego miesiąca) nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne w kraju, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet 20 GB danych (odnawiany co 30 dni). Prostota to główne założenie tej oferty- także w kwestii umowy. Ofertę można zamówić przez Internet, należy okazać swoje dane, potwierdzić tożsamość, a zamówienie zostanie do nas wysłane do wskazanego przez nas paczkomatu lub przez kuriera bezpośrednio do domu. Oferta posiada formę subskrypcji, a operator daje możliwość włączania i wyłączania jej, kiedy tylko mamy taką ochotę. Subskrypcja oznacza opłatę pobieraną cyklicznie z góry z podpiętej przez Ciebie karty płatniczej. Płatność odbywa się co 60 dni. Pierwsza opłata pobierana jest w dniu aktywacji oferty. Aktywujesz ofertę bez wychodzenia z domu. Opłata jest pobierana automatycznie z konta. Wszystkim zarządzasz przez aplikację. Nie podpisujesz żadnej umowy. Korzystasz, kiedy chcesz, a kiedy nie chcesz – zawieszasz albo rezygnujesz.

Czy HEYAH oferuje nam telefony?

Niestety, jak to najczęściej w przypadku submarek bywa, nie oferują one telefonów w swojej ofercie. Tak też jest w przypadku HEYAH- ofertę dają nam prostą, tanią i logiczną, ale o smartfon musimy zadbać sami. Na jakie telefony warto zwrócić uwagę w tym roku?

Pierwszą naszą propozycją jest XIAOMI MI 10T PRO- to jeden z najbardziej opłacalnych telefonów na rynku. Oferuje świetną wydajność (procesor Snapdragon 865, 6 GB pamięci RAM), łączność 5G i wysoką jakość zdjęć.

Na drugim miejscu postawilibyśmy serię Samsung Galaxy S21, w skład której wchodzą Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra. Wszystkie telefony obsługują standard łączności 5G.

Trzecie miejsce podium to wg naszej oceny OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro – bardzo eleganckie smartfony, w obu przypadkach mamy flagowy procesor Snapdragon 865 oraz 8 lub 12 GB pamięci RAM oraz 128 lub 256 GB pamięci na dane. Telefony działają pod kontrolą najnowszego Androida 10.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]