Wciąż bardzo popularną opcją na tani zakup telefonu jest pozyskanie go w ramach umowy abonamentowej z operatorem. Sieć Heyah oferuje telefony komórkowe w cenie atrakcyjnej niż w elektro marketach. Jak to działa?

Telefon w abonamencie może być tańszy niż w sklepie?

Opinia o Heyah od zawsze utożsamiana była z siecią, w której niskie ceny łączą się z dużymi korzyściami. Nie inaczej jest w przypadku obecnej oferty Heyah na Kartę w taryfie Smart. Największym wyróżnikiem jest fakt, iż umowę podpisujemy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Oznacza, to że w każdej chwili możemy zrezygnować i korzystamy z usług sieci z lekkim sercem. W przypadku rezygnacji z usług sieci pozostaje nam jedynie spłacić raty za telefon. Przeglądając jednak ofertę Heyah wątpię, ze komuś przyjdzie do głowy by rezygnować.

Taryfa Heyah Smart pozwala nam wybierać spośród 12 popularnych modeli smartfonów. Szybkie sprawdzenie cen w znanej porównywarce cenowej pokazuje, że telefony proponowane przez sieć są najtańsze na rynku. Przykładowo za tegoroczny bestseller w swojej klasie, za model Huawei P8 Lite LTE w znanych sklepach z elektroniką zapłacimy między siedemset pięćdziesiąt, a osiemset złotych. Dla kontrastu Heyah oferuje ten sam model w dwudziestu czterech równych ratach, których wartość sumuje się do 697,00 złotych – co daje nawet 100 złotych różnicy w cenie. Za 29 złotych miesięcznie otrzymujemy nowoczesny telefon z 13 megapixelowym aparatem i pięcio calowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości. Całość napędzana jest bardzo wydajnym systemem Android 5.0 Lolipop i ośmiordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz.

Oferta na abonament w czterech wariantach dla każdego

Mamy do wyboru cztery warianty współpracy. Rozpoczynamy od taryfy S, w której cieszymy się nielimitowanymi rozmowami ze wszystkimi, niezależnie od sieci, oraz jednogigowym pakietem Internetu, który pozwoli bez skrępowania korzystać z aplikacji i przeglądarki. Umowę podpisujemy na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Dla osób lubiących SMS-ować – za dopłatą pięciu złotych otrzymujemy pakiet nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów, a nasz pakiet danych wzrasta do 2 gigabajtów.

Pakiety L i XL kierowane są do osób często korzystających z Internetu. Za czterdzieści złotych miesięcznie otrzymujemy hojny pakiet trzech gigabajtów do wykorzystania. Oprócz tego aplikacje WhatsApp i Facebook nie korzystają z pakietu i możemy z nich korzystać bez limitu. Najwyższy poziom, czyli XL oferuje nam wszystko powyższe, okraszając to bardzo dużym, pięciogigowym limitem danych.

Wszystkie formalności związane z podpisaniem umowy z siecią załatwimy bez wychodzenia z domu. Po złożeniu zamówienia przez Internet, umowa gotowa do podpisu, oraz telefon przyjdzie do nas kurierem.

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]